• Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.
          • Akademia 11 Listopada

Dnia 10 listopada 2021 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji obchodów 11 listopada – Święta Niepodległości.

Uczniowie klasy VIII przygotowali montaż słowno – muzyczny upamiętniający odzyskanie przez Polskę niepodległości. Oprócz odśpiewania hymnu narodowego uczniowie zaśpiewali pieśni patriotyczne, aby upamiętnić odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 roku, po 123 latach zaborów. Jest to najpiękniejsze święto patriotyczne, bardzo ważne dla Polaków i dla Polski.

• Wycieczka do Ojcowa

W dniu 19.10.2021r. uczniowie klas 4-8 pojechali na krajoznawczą wycieczkę do Ojcowskiego Parku Narodowego. Uczniowie zwiedzili Grotę Łokietka, skąd wąwozem udali się do Bramy Krakowskiej i Doliny Prądnickiej, a stamtąd do Pieskowej Skały gdzie obejrzeli Maczugę Herkulesa. Następnie szlakiem udali się do gospodarstwa agroturystycznego, gdzie czekały pyszne kiełbaski z grilla i ciepła herbatka. Na początku trasy uczniowie zostali podzieleni na 3 grupy (czerwoni, żółci i niebiescy). Każda grupa otrzymała zadania do wykonania podczas pokonywania trasy. Po zjedzeniu kiełbasek odbyły się zawody m.in. w rozpalaniu ognia za pomocą krzesiwa. Na koniec pani przewodnik podliczyła punkty. Zwycięzcy otrzymali słodycze.

• Informacja Librus

Szanowni Państwo Rodzice Uczniów

W związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi opłat za korzystanie z dostępu do dziennika elektronicznego informujemy, że jest on bezpłatny dla użytkowników korzystających przy logowaniu się z dowolnej przeglądarki internetowej. Jeżeli Państwo logują się poprzez aplikację, to po okresie bezpłatnego okresu korzystania z niej operator będzie pobierał opłaty zgodnie z własną taryfą. Dlatego w celu uniknięcia zbędnych, dodatkowych kosztów zalecamy i zachęcamy do korzystania przy logowaniu się do Synergii z dowolnej przeglądarki internetowej.

• Partnerzy

• {#1508} 1