• -

    • Szanowni Państwo

         W związku z decyzją MEN związaną z zamknięciem szkół do Świąt Wielkanocnych  i  koniecznością organizacji zdalnego nauczania zamierzamy wdrożyć w Naszej szkole oprogramowanie Office 365. Część zajęć prowadzona będzie z użyciem monitorów ekranowych a część bez. Uczniowie otrzymają loginy i hasła do zalogowania oraz instrukcję w jaki sposób przystąpić do zajęć. Otrzymają tez plan zajęć prowadzonych na żywo. W późniejszym czasie (po konsultacji  z Radą Pedagogiczną ) ustalony zostanie plan zajęć z wykorzystaniem innych metod zdalnego nauczania.

     Bardzo Państwa proszę o pomoc dzieciom. W przypadku problemów proszę kontaktować się z wychowawcami klas, którzy  będą  koordynować naszą pracę. Proszę też śledzić informacje zamieszczane  na stronie internetowej szkoły. W przypadku potrzeby kontaktu z dyrektorem szkoły  proszę o przesyłanie pytań  lub uwag na adres mailowy szkoły ( sp.bilczyce@op.pl).

      Sytuacja w której się znaleźliśmy jest nietypowa i bardzo trudna. Dlatego proszę o wyrozumiałość  i wspieranie naszych działań.

     Życzę Państwu zdrowia i wytrwałości.

     Ewa Dziedzic

      

     Klasa I

     Login: klasapierwsza10@op.pl

     Klasa II

     Login: klasadruga6@op.pl

     Klasa III

     Login: klasatrzecia11@op.pl

     Klasa IV

     Login: klasaczwarta7@op.pl

     Klasa V

     Login: klasapiata14@op.pl

     Klasa VI

     Login: klasaszosta16@op.pl

     Klasa VII

     Login: klasasiodma12@op.pl

     Klasa VIII

     Login: klasaosma13@op.pl