Wychowanie fizyczne

PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT

TENIS

DWA OGNIE

TRENUJEMY  Z  NAJLEPSZYMI !!!

W piatek 21.11.2014 uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Krakowa na stadion Cracovii przy ul. Kałuży, której organizatorem była Fundacja Sportowcy Dzieciom.

Główną atrakcją był trening z zawodnikami Ekstraklasy prowadzony przez trenera Roberta Podolińskiego.

Uczniowie mieli możliwość zwiedzenia całego stadionu łącznie z muzeum klubowym, stanowiskami komentatorskimi, lożami VIP oraz szatniami, w których przebywały gwiazdy naszej Ekstraklasy.

Na zakończenie wszycy ustawili się do pamiątkowego zdjęcia i nadeszła długo oczekiwana chwila na autografy!!!

Filmik z treningu możecie zobaczyć na :
www.youtube.com/watch?v=ccPbp02u4ig
Więcej zdjęć na: http://spbilczyce.edupage.org/

Nasze dziewczęta IV w koszykówkę !!!

W sobotę 25.10.2014 w Gminnym turnieju w mini piłkę koszykową drużyna dziecząt reprezentująca naszą szkołę zdobyła IV miejce.

Dziewczęta walczyły dzielnie wkładając serce i maksimum umiejętniości w każdym meczu, jednak zabrakło troszeczkę szczęścia do uzyskania trzeciej lokaty (różnica zdobytych koszy).

Szkołę reprezentowały: Monika Dubiel, Agnieszka Dubiel, Marysia Skowronek, Wiktoria Musiał, Wioletta Lenart i Weronika Linczowska.

Byli najlepsi

W sobotę 29 września w Gdowie odbyły się gminne eliminacje w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych. W zawodach brali udział zawodnicy i zawodniczki
w swoich kategoriach wiekowych.

W kategorii dziewcząt z klas czwartych bezkonkurencyjna była Weronika Linczowska, która zajęła I miejsce i została nagrodzona złotym medalem. W kategorii chłopców z klas czwartych srebrny medal zdobył Dawid Wieliczko, a wśród szóstoklasistek III miejsce
i brązowy medal wywalczyła Anita Braś.

Finalistka etapu wojewódzkiego

W poniedziałek 1 października 2012 roku na stadionie sportowym w Kłaju odbyły się powiatowe zawody sportowe w indywidualnych biegach przełajowych w ramach „Igrzysk Młodzieży Szkolnej”. Naszą szkołę reprezentowały Weronika Linczowska i Aneta Braś. Dziewczęta zajęły wysokie miejsca. Weronika Linczowska po bardzo wyrównanym biegu na metę dotarła czwarta, Anita Braś dziewiąta. Weronika została finalistką etapu wojewódzkiego w Nowym Targu.

Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Indywidualnych Biegach Przełajowych

.

W dniu 5 października 2012 r. na Lotnisku w Nowym Targu, odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę na tych zawodach reprezentowała uczennica klasy czwartej Weronika Linczowska, dla której należą się podziękowania za sportową walkę do ostatniego metra.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej

Dnia 6 października 2012 roku na Orliku w Niegowici odbyły się Eliminacje Gminne w mini piłce nożnej szkół podstawowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

Bartosz Wróblewski
Karol Nawara
Dawid Wieliczko
Jakub Palonek
Karol Dębowski
Filip Kulma
Szymon Zając
Jarosław Badura

Turniej dziewcząt w kosza

Naszą szkołę reprezentowały uczennice:

Weronika Malarczyk