• Segregujemy śmieci.

     •          We wtorek 22 września najmłodsi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w prelekcji ekologicznej. Dzieci miały okazję przypomnieć sobie podstawowe zasady dotyczące segregacji śmieci. Dowiedziały się też jak ważna jest segregacja i co może powstać z przetworzonych odpadów. Na koniec pani zachęciła nas do zbierania zużytych baterii, plastikowych zakrętek i makulatury.

     • Spotkanie z aktorem

     • Dzień Dobry,

      Zapraszamy na spotkanie z aktorem, które odbędzie się już w najbliższy piątek, 18 września, o godz. 17.00 w remizie OSP w Bilczycach. Wejście na spotkanie jest bezpłatne, jednak obowiązują zapisy (tel. 512 186 807). Odbywa się ono w ramach realizowanego przez Centrum Kultury w Gdowie projektu "Poznaj Magię Teatru".

       

      Naszą gminę odwiedzą aktorzy Teatru Bagatela: Magdalena Walach, znana szerszej publiczności z małego ekranu (wystąpiła m.in w „Pensjonat pod Różą”, „Komisarz Alex”, „M jak Miłość”, „Twarzą w Twarz”), a także  Krzysztof Bochenek, od lat zaprzyjaźniony z gminą Gdów, wieloletni prowadzący Święto Ziemi Gdowskiej i Festiwal Osób Niepełnosprawnych w Podolanach.

      W spotkaniu mogą wziąć udział wszyscy chętni mieszkańcy naszej gminy.
       

      Iwona Warchał

      specjalista ds. Promocji i Public Relations Centrum Kultury w Gdowie