• Europejski Dzień Sportu Szkolnego

•      29 września nasza szkoła obchodzić będzie Europejski Dzień Sportu Szkolnego (European School Sport Day - ESSD). To wielkie święto ruchu, w którym biorą udział szkoły z całej Europy, a nawet z Ameryki Południowej, Afryki i Azji! W 2022 roku w wydarzeniu wzięło udział aż 41 krajów z całego świata, a już 29 września nasza placówka stanie się częścią tej międzynarodowej inicjatywy!

Ideą ESSD jest celebracja i promocja aktywności fizycznej wśród dzieci, dlatego w ostatni piątek września zarządzamy wyjątkowy harmonogram dnia – RUCHOWY PLAN LEKCJI (Active Lessons Plan), który przygotowała Akademia Krokieta i Lamy.

Już niedługo podzielimy się relacją z tego wydarzenia!

• Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024

•      W poniedziałek 4 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Uczniów i Rodziców powitała Pani dyrektor Ewa Dziedzic. Następnie wszyscy udali się do sal na spotkanie z wychowawcami.

Serdecznie witamy dzieci z oddziału przedszkolnego i nowych uczniów.

• Informacja o obiadach

• Szanowni Państwo

Informujemy, że tak jak w poprzednim roku szkolnym istnieje możliwość zakupu obiadów dla uczniów.

Ceny obiadów pozostają bez zmian

I+II danie - 7,00 zł

I danie - 2,00 zł

II danie - 5,00 zł

Płatność z góry tylko i wyłącznie za pełny miesiąc. Płatność za dany miesiąc dokonujemy w terminie do 25 dnia każdego poprzedzającego miesiąca ( z wyłączeniem września, tutaj płatności możemy dokonać do końca tygodnia tj. 08.09.2023).

Nr konta do przelewu

66 8591 0007 0070 0121 2096 0003

Przypominamy aby w przelewie znalazły się takie dane jak

:- Imię i nazwisko dziecka

- klasa- za które danie jest wpłata

- za który miesiąc jest wpłata.

Przykład:JAN KOWALSKIOPŁATA ZA OBIAD - 2 DANIE, KLASA V, WPŁATA ZA MIESIĄC WRZESIEŃ.W razie pytań jestem do Państwa dyspozycji.